05 MRT (klik op een pijltje om naar een andere datum te bladeren)
De deelnemers op niveau 1 hebben de test van 05-03-2025 zo ingevuld:
(Hij is verhuisd naar een boerderij in 2003.) He ........ to a farm in 2003.
moving moved moves
Je gebruikt de verleden tijd (-ed achter een regelmatig werkwoord) om aan te geven dat iets in het verleden is gebeurd en nu is afgelopen. Vaak staat er dan een tijdsbepaling in de zin die aangeeft dat iets is afgelopen, zoals "yesterday, a week ago, last month" etc.
Zie ook de pagina verleden tijd.
(Welke betekenis heeft de 's in de volgende zin? De vrouw van zijn broer is zwanger.) His brother's wife is pregnant.
bezit (van de broer) is has
In het Engels kan de 's verschillende betekenissen hebben: She's (ze heeft), She's (ze is) en Peter's dog (de hond van Peter)
In dit geval betekent het bezit: De vrouw van zijn broer is zwanger.
Zie ook de pagina Danny's bike.
(Wij gaan vanavond onze vakantie plannen.) We ........ plan our holiday tonight.
's going to 'm going to 're going to 'll going to
Om te zeggen dat iemand iets in de toekomst van plan is, gebruik je am/is/are (of de verkorte vorm) + going to + werkwoord.
Zie ook de pagina toekomende tijd.
(De wetenschappers geloofden dat ze een buitenaards wezen hadden gezien.) The scientists believed they had spotted an ........ .
alein ailien alien ailein
De juiste spelling van 'buitenaards wezen' is 'alien'.
Zie ook de pagina accessible.